Działania


Startuje kampania "Płytka wyobraźnia to kalectwo"

Rozpoczyna się kolejna edycja kampanii społecznej „Płytka wyobraźnia to kalectwo”, organizowanej przez Integrację. Kampania ma na celu zwiększenie świadomości o konsekwencjach lekkomyślnych skoków do wody. Akcja potrwa do końca wakacji.

» czytaj dalej...

Już ponad 22 tysiące osób poparło kampanię „Płytka wyobraźnia to kalectwo”

Rośnie poparcie kampanii „Płytka wyobraźnia to kalectwo” organizowanej przez Integrację. Jej celem przestrzeganie młodych osób przed skutkami lekkomyślnych skoków do wody. Akcję poparło już ponad 22 tysiące osób na stronie internetowej www.plytkawyobraznia.pl oraz ponad 700 użytkowników portalu społecznościowego Facebook.

601100100 - numer na wagę życia

Od 2000 roku operator współpracuje ze służbami ratowniczymi GOPR, TOPR i WOPR. Dzięki tej współpracy istnieją Zintegrowane Systemy Ratownictwa, obsługujące specjalne numery ratunkowe. Nad wodą jest to numer 601 100 100.

 

» czytaj dalej...

 

Płytka wyobraźnia to kalectwo

W starożytnym Rzymie za człowieka wykształconego uważano tego, kto potrafił czytać, pisać i… pływać. Dziś sztuka pływania nie jest tak wysoko ceniona, ale nadal jest popularna. Przebywanie nad wodą wiąże się jednak z wieloma niebezpieczeństwami. Gdyńskie WOPR podpowiada, jak ich uniknąć i jak udzielić pomocy innym.

 

» czytaj dalej...

15 tysięcy osób poparło już kampanię

„Płytka wyobraźnia to kalectwo”